Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close
Multibond -8601(400 ml) spray Zobacz większe

Multibond 8601(400 ml) spray do łańcuchów

MB8601400

Nowy produkt

Bezsilikonowy smar w aerozolu do łańcuchów i przenośników w przemyśle spożywczym, wyprodukowany na bazie czystego oleju o bardzo dobrej kleistości,posiadającego dopuszczenie NSF H1(do incydentalnego kontaktu z żywnością i wodą). 

Więcej szczegółów

39,36 zł brutto


32,00 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy

Więcej informacji

Zastosowanie:

Produkt przeznaczony jest do konserwacji łańcuchów oraz elementów przenośników w przemyśle spożywczym oraz innych branżach, gdzie potrzebny jest środek smarny "non-drip" (nie skapujący) o czystej, klarownej strukturze np. linki stalowe i cięgła w motocyklach,  samochodach, maszynach i narzędziach.

dobre przyleganie do powierzchni metalowych, brak skapywania;
- działa antykorozyjnie i nie jest wypłukiwany przez wodę;
- krystaliczna czystość oleju, brak jakichkolwiek dodatków niedozwolonych w przemyśle spożywczym;
- wysoka wytrzymałość termiczna +150 do 200oC;
- właściwości EP.

Zapach: rozpuszczalnika
Postać: aerozolSkład chemiczny: olej, dodatki Lepkość:oleju baz.: 370mPa.sPunkt zapłonu: +230(240)oCTemperatura krzepnięcia: -9(12)0CWskaźnik lepkości: 175
Zakres temperatur pracy: -10 +200oC
 

Pobierz

Chemia przemysłowa Multibond

Skrót asortymentu chemii przemysłowej Multibond

Pobierz (1.72M)