Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

pistolet ręczny MBPRD50 2x25ml

MBPRD50

Nowy produkt

Pistolet ręczny MBPRD50 klejów dwuskładnikowych, wyciskanych ze strzykawek przemysłowych
o pojemności 2x25 ml.
Wymienny popychacz umożliwia  użycie strzykawek o proporcjach składników: 2:1, 4:1 i 10:1.
Specjalna końcówka strzykawki (mikser statyczny) aplikuje gotową mieszankę kleju.

Więcej szczegółów

135,30 zł brutto


110,00 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Produkt na zamówienie zapytaj o dostępność przed zamówieniem
Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy

Więcej informacji

Aplikacja klejów dwuskładnikowych mieszanych 1:1 takich jak epoksydowe, poliuretanowe, MMA, silikonowe. Możliwe jest użycie do strzykawek o innej proporcji mieszania (max.50ml): 2:1, 4:1, 10:1 poprzez wymianę popychacza. Specjalna końcówka wykonana z tworzywa POM  która posiada mieszadło wykonane z tworzywa PP umożliwia dokładne mieszanie składników.

Pistolety są wytrzymałe na tyle regularne zastosowaniach jeszcze przenośny i nadają się do pracy produkcyjnej, napraw lub prac serwisowych .

MBPRD50 jest to ręczny dozownik do kontrolowanego stosowania w żywicach epoksydowych , związki , masach  uszczelniających , smarów , past i klejów .

Solidna dźwignia redukuje zmęczenie dłoni i znacznie poprawia w stosunku do manualnych klasycznych strzykawek.

Proste naciśnięcie spustu przesuwa tłok od 3 mm (1/8 ") wydającą się powtarzania ilości materiału za każdym razem . Powtórne przyciskanie spustu zapewni kontrole aplikacji .

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: