Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close
Kleje epoksydowe
Kleje epoksydowe

Kleje epoksydowe to w większości kompozycje dwuskładnikowe, składające się z żywicy epoksydowej (A) oraz utwardzacza (B).

Kleje epoksydowe mogą być bardzo płynne (lejne) lub przyjmować postać nie spływającej pasty. Mogą być przezroczyste lub napełnione proszkami metali, minerałów, tworzyw sztucznych, włóknem szklanym itp. Dodatki te wpływają zasa...

Kleje epoksydowe to w większości kompozycje dwuskładnikowe, składające się z żywicy epoksydowej (A) oraz utwardzacza (B).

Kleje epoksydowe mogą być bardzo płynne (lejne) lub przyjmować postać nie spływającej pasty. Mogą być przezroczyste lub napełnione proszkami metali, minerałów, tworzyw sztucznych, włóknem szklanym itp. Dodatki te wpływają zasadniczo na wygląd oraz parametry techniczne klejów epoksydowych

Utwardzenie kleju następuje w wyniku dokładnego wymieszania jego składników w proporcji ściśle określonej dla danego kleju. Brak tej proporcji powoduje utratę zakładanych parametrów kleju lub jego nie całkowite utwardzenie.

Więcej

Kleje epoksydowe Jest 59 produktów.

Podkategorie

 • mieszane 1:1

  Kleje epoksydowe MULTIBOND mieszane 1:1 oferowane są w postaci płynnej przezroczystej (5 rodzajów) oraz w postaci napełnionej proszkami metali i minerałów (4 rodzaje). Kleje różnią się pomiędzy sobą: kolorem, lepkością, czasem wiązania, elastycznością i wytrzymałością po utwardzeniu.

 • impregnaty i zalewy

  Kleje epoksydowe MULTIBOND z grupy impregnatów i zalew  oferowane są w postaci płynnej przezroczystej (3 rodzaje) oraz w postaci lekko napełnionej proszkami minerałów (2 rodzaje) Kleje różnią się pomiędzy sobą:  lepkością, czasem wiązania oraz zastosowaniem.

  Impregnaty epoksydowe dobrze przesycają tkaniny i siatki, pakiety blach oraz porowatą strukturę różnych materiałów budowlanych. Nadają się więc do laminowania oraz wylewania posadzek epoksydowych.

  Zalewy epoksydowe nadają się do wypełniania nawet skomplikowanych form i tworzenia precyzyjnych odlewów. Są doskonałe do układów optycznych (wysoka przezroczystość).

 • pasty i powłoki

  Pasty epoksydowe MULTIBOND oferowane są w postaci "płynnego metalu" (5 rodzajów), kitu chemoodpornego (1 rodzaj) oraz w postaci powłok trudnościeralnych (2 rodzaje).

  Płynne metale różnią się pomiędzy sobą:  napełniaczem metalowym, konsystencją, kolorem oraz zastosowaniem.

  Powłoki trudnościeralne różnią się pomiędzy sobą jedynie konsystencją, co pozwala na tworzenie cieńszych lub grubszych warstw. 

  Kit chemoodporny nadaje się do wypełniania spoin w laboratoriach (podłogi, ściany) kanałach ściekowych, myjniach. Jest odporny na większość chemikaliów przemysłowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 59 elementów