Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

DOSTĘPNE FORMY DOSTAWY

Przesyłka kurierska - Kurier DPD - ekspresowa przesyłka kurierska w stałej cenie niezależnie od ilości, wartości i wagi zamówionych produktów. Dostawa następnego dnia roboczego. Możliwość śledzenia przesyłki na stronie www.dpd.com.pl. Możliwość wpłaty "z góry" oraz przy odbiorze zamówionego towaru.

Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem jednej z największych firm kurierskich w kraju DPD (opcjonalnie dłużyce UPS). Wszystkie wysyłane przez nas towary są w pełni ubezpieczone. Status przesyłki można śledzić bezpośrednio na stronie przewoźnika po wpisaniu numeru Listu Przewozowego przesyłki. Wszystkie niezbędne informacje otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia. dpdLogo.png?1.2.58

Koszt dostawy wynosi: 18zł netto niezależnie od wagi paczki do 30kg przy przedpłacie na konto, + 4 zł netto w przypadku pobrania (22zł netto). Wysyłka dłużyc powyżej 1,5m to koszt 30zł netto / paczka plus ewentualne pobranie. Elementy powyżej 2,5m wyceniane są indywidualnie.

Przesyłka nadana przez MC jest doręczana następnego dnia roboczego po wysłaniu, czas ten może ulec wydłużeniu do 48 godzin - z reguły dla mniejszych miejscowości. W nietypowych sytuacjach polecamy kontakt bezpośrednio z kurierem - często mimo "dużego zabiegania" są to osoby otwarte na współpracę.

Czas dostawy uzależniony jest od dostępności towaru, specyfikę towaru. Towary oferowane z reguły dostarczamy 1/5 dni robocze. W przypadku mniej typowych produktów, nie prezentujemy cen, są to produkty na zapytanie - nie oznacza to braku dostępności tych pozycji.

Awizowane przesyłki należy odebrać w ciągu 3 dni - jeżeli odbiór nie zostanie dokonany w tym czasie - towar wróci z powrotem do magazynu MC. Uwaga Kurierzy nie wnoszą ciężkich paczek do domu, poproszony - zwykle pomaga (nie należy to jednak do jego obowiązków). Dlatego warto poprosić rodzinę lub znajomych na wypadek gdyby kurier nie mógł pomóc przy wniesieniu.

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

    • Wpłata na nasze konto bankowe - Przelew bankowy na nasze konto bankowe
    • Płacę przy odbiorze - Za zamówiony towar płacisz gotówką kurierowi przy dostarczeniu towaru.
    • płatności BLIK, karta płatnicza, przelew poprzez zewnętrzny system płatności AutoPay - szybkie płatności Autopay - Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Autopay S.A

  • płatności BLIK, karta płatnicza, przelew poprzez zewnętrzny system płatności imoje - Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest ING Bank Śląski S.A