Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Multibond-94 gel (500g) rozpuszczalnik rdzy w żelu

MB94G0500

Nowy produkt

środek rozpuszczający w żelu usuwający rdzę oraz tlenki innych metali. Stanowi skuteczną broń w walce z wszech obecną korozją metali jak również osadami z kamienia.

Cena promocyjna dotyczy 2 sztuk

Więcej szczegółów

64,58 zł brutto


52,50 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy

Więcej informacji

Usuwanie rdzy z małych elementów metalowych poprzez zanurzenie (śruby, nakrętki, klucze, zawiasy itp. Szczególnie dotyczy to stali zwykłych, żeliwa, staliwa, miedzi, mosiądzu i brązu.

Powstałe w wyniku tlenki można usuwać ręcznie przy pomocy szczotki z sztywnego włosia i wymyć w płynie np.MB-68 i wysuszyć w drobnych wiórach stolarskich. Można  też odtłuścić np. MB-61 i pokryć farbami oraz przemyć np.narzędzia ślusarskie pilniki, śrubokręty młotki, klucze itp. np. preparatem w spraju  MB-8101 

Przykładowe zdjęcia obrazują jak po całym procesie wyglądają przedmioty w efekcie finalnym które na wierzchniej warstwie mają czernienia (brunirowania) Należy pamiętać aby nie zerwać filmu (powłoki zabezpieczającej przedmioty stalowe przed korozja - film ten zawiera inhibitor korozji).

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz

Chemia przemysłowa Multibond

Skrót asortymentu chemii przemysłowej Multibond

Pobierz (1.72M)