Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close
rozpuszczalnikowe
rozpuszczalnikowe

Kleje rozpuszczalnikowe nie polimeryzują. Zawierają płynny rozpuszczalnik, który po odparowaniu pozwala kauczukowi znajdującemu się w kleju zagęścić swoją strukturę i uzyskać odpowiednie właściwości klejące.  Niektóre z nich muszą być dotwardzone termicznie. Można nimi łączyć różne materiały: gumy, tworzywa, tkaniny, filce, korek, metale, c...

Kleje rozpuszczalnikowe nie polimeryzują. Zawierają płynny rozpuszczalnik, który po odparowaniu pozwala kauczukowi znajdującemu się w kleju zagęścić swoją strukturę i uzyskać odpowiednie właściwości klejące.  Niektóre z nich muszą być dotwardzone termicznie. Można nimi łączyć różne materiały: gumy, tworzywa, tkaniny, filce, korek, metale, ceramikę, szkło, kamień, drewno, karton.

   MULTIBOND-22 (taśmociągi)
   MULTIBOND-24 (obuwniczy)
   MULTIBOND-25 (tworzywa)
   MULTIBOND-26 (guma-metal)
   MULTIBOND-28 (okładz. cierne)

Więcej

rozpuszczalnikowe Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów