Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close
do klejów CA
do klejów CA
Nie wszystkie tworzywa sztuczne a w szczególności te łatwo dostępne i powszechnie stosowane w produkcji, dobrze się kleją. Znaczna część z nich, tzw. poliolefiny są tworzywami niepolarnymi. Do grupy niepolarnych tworzyw zaliczamy przede wszystkim: PE, PP, PTFE, PAC i gumę silikonową. W warunkach warsztatowych jedynym skutecznym sposobem podniesi...
Nie wszystkie tworzywa sztuczne a w szczególności te łatwo dostępne i powszechnie stosowane w produkcji, dobrze się kleją. Znaczna część z nich, tzw. poliolefiny są tworzywami niepolarnymi. Do grupy niepolarnych tworzyw zaliczamy przede wszystkim: PE, PP, PTFE, PAC i gumę silikonową. W warunkach warsztatowych jedynym skutecznym sposobem podniesienia przyczepności jest użycie specjalnego primera do poliolefin.
Więcej

do klejów CA Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów