Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close
Taśmy klejące
Taśmy klejące

Taśmy klejące na gąbce MULTIBOND stick nawijane są standardowo po 5mb na kartonowe krążki a warstwy zabezpieczane folią. Filmy klejące MULTIBOND stick nawijane są standardowo po 19mb na kartonowe krążki a warstwy zabezpieczane silikonowanym papierem. Taśmy butylowe MULTIBOND stick nawijane są standardowo po 50mb a taśmy pokryte aluminium po 25mb...

Taśmy klejące na gąbce MULTIBOND stick nawijane są standardowo po 5mb na kartonowe krążki a warstwy zabezpieczane folią. Filmy klejące MULTIBOND stick nawijane są standardowo po 19mb na kartonowe krążki a warstwy zabezpieczane silikonowanym papierem. Taśmy butylowe MULTIBOND stick nawijane są standardowo po 50mb a taśmy pokryte aluminium po 25mb, również na kartonowe krążki. Każda rolka taśmy aluminiowej pakowana jest w osobny kartonik. Sznury butylowe MULTIBOND stick są nawijane w odcinkach krótszych (3-16mb) , po kilka rzędów na rolce.

Więcej

Taśmy klejące W tej kategorii nie ma produktów.