Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close
Multibond 74 (1L) primer Zobacz większe

Multibond 74 (1L) primer / PU

MB741000

Nowy produkt

specjalny aktywator-primer w płynie do gruntowania powierzchni aluminium, stali, powłok galwanizowanych lub lakierowanych, szkła i laminatów. Stosowany jako promotor adhezji dla elastycznych mas klejących na bazie poliuretanów - głównie klejów do montażu szyb samochodowych.

Uwaga: Proszę pytać o dostępność

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis

Produkt na zamówienie zapytaj o dostępność przed zamówieniem
Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy

Więcej informacji

Produkt zwiększa lub nadaje przyczepność klejów PU do powierzchni metalowych, szkła, laminatów oraz powłok galwanicznych i lakierowanych. Jego użycie nadaje złączom wytrzymałość konstrukcyjną. Czarny pigment, zawarty w primerze, chroni klej przed szkodliwym działaniem promieni UV. Głównym polem zastosowań jest montaż szyb w pojazdach oraz klejenie poszyć.

Zapach: charakterystyczny 
Postać: przezroczysty/czarny, lotny płyn
Skład chemiczny: izocjaniany w rozpuszczalniku
Lepkość:   15-25 mPa.s
Gęstość:    0,98 g/cm3
Temperatura zapłonu: <+21oC
Zawartość masy stałej: <35%
Czas schnięcia: min 10min

Produkty powiązane

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz

Chemia przemysłowa Multibond

Skrót asortymentu chemii przemysłowej Multibond

Pobierz (1.72M)