Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Pistolet ręczny 30ml MBPRJ30

MBPRJ30

Nowy produkt

Ręczny dozownik klejów i innych substancji o konsystencji pasty,
wyciskanych ze strzykawek przemysłowych o pojemności 30ml.
Precyzyjne dozowanie poprzez igły dozujące o różnych średnicach.

Więcej szczegółów

184,50 zł brutto


150,00 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Produkt na zamówienie zapytaj o dostępność przed zamówieniem
Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy

Więcej informacji

Ręczny dozownik klejów i innych substancji o konsystencji pasty, wyciskanych ze strzykawek przemysłowych o pojemności 30ml. Precyzyjne dozowanie poprzez igły dozujące o różnych średnicach. W zestawie jedna strzykawka, tłoczek i kilka igieł dozujących.
Zastosowanie: aplikacje ręczne klejów jednoskładnikowych np. anaerobowych, epoksydowych, akrylowych UV oraz mieszanek (kleje dwuskładnikowe) o wystarczająco długim czasie życia; aplikacje smarów i past lutowniczych w innych procesach produkcyjnych lub serwisowych.

Zdjęcie poglądowe, w rzeczywistości produkt może posiadać drobne różice w zależności od dostawy.

Produkty powiązane

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: